Líčení momentálně kvůli mateřské dovolené neprovádím!

Služba pozastavena!

 

Svatební líčení je naprosto mimořádné líčení, musí být jemné, ale přesto výrazné, kvůli fotografování. Svatební líčení je něco mezi denním líčením, slavnostním líčením a fotomakeupem... 

Na svatební líčení se používají profesionální podklady, techniky, přípravky a fixátory, aby líčení vydrželo co nejdéle, běžnými produkty z drogerie takové výdrže nedosáhnete. Můžete si nechat nalepit jednorázové trsové řasy do vnějšího koutku oka. 


Při líčení kombinuji přírodní dekorativní kosmetiku (značky Alima Pure, Inika, Kripa, Couleur Caramel) s produkty běžné profesionální kosmetiky (Makeup Studio, Inglot, Two Face, Estee Lauder  a další..)

Před svatebním líčením se dělá zkouška, kde vybereme barvy, intenzitu a styl líčení. Výhoda zkoušky je, že si vyzkoušíte jak se budete v líčení cítit, líčení je jiné, než běžně nosíte. Svatební líčení bez zkoušky nedoporučuji, pokud se svatební líčení domlouvá až 

na místě, hodně to zdržuje a výsledek nemusí být podle vašich představ. Vyzkoušíme jemné i výraznější líčení. Zkoušku doporučuji  3-4 týdny před svatbou. Je možnost se objednat i na dřívější  zkoušku svatebního líčení, například půl roku předem, aby jste vyzkoušeli, jak se v mém líčení cítíte, jak se vám muj ,,rukopis,, líbí, tahle služba je zpoplatněna jako bězné 

líčení.  Vezměte si klidně na zkoušku obrázek s líčením dle Vaší představy. Inspiraci na svatební líčení najdete i na mém blogu ZDE             

Svatební líčení nevěsty trvá cca 60 minut. Svatební hosté cca 45 minut. Při rezervaci termínu na svatební líčení už mějte naplánovaný alespoň čas obřadu :)

 

NOVĚ nabízím k líčení také svatební úpravu vlasů. Líčení + svatební účes trvá cca 2 hodiny.

 

SVATEBNÍ LÍČENÍ JE MOŽNÉ POUZE U MĚ V SALONKU,  NA ADRESE VNOROVY DRAŽKY !

      

    

Fotomakeup

Dokonalé líčení před objektiv. Fotomakeup má poněkud jiné zákonitosti než běžné líčení.Při fotomakeupu se dělá líčení minimálně o stupeň silnější a s větší krycí schopností, než při běžném makeupu. Profesionální záblesková světla hodně "vypalují" ... jde tak vidět jakákoliv chyba na pleti. Každému fotografovi kvalitní makeup ušetří spoustu práce při následné úpravě fotografií, někteří fotografové bez profesionálního fotomakeupu nefotí. 

Na líčení doporučuji přijít předem odlíčená. Klasické líčení trvá přibližně 60 minut, extravagantnější makeupy, kdy se používají umělé řasy, lepení kamínků, glitrů atd. trvá od 60-ti do 90-ti minut. 

Možno provést i  úpravu vlasů - žehlení, natočení, zapletení copu (nutno nahlásit předem!) Vlasy by neměly být před focením gelované či lakované. Úprava vlasů trvá cca 30 minut.

 

          

 

Svatební líčení Vnorovy Strážnice Veselí nad Moravou Kyjov Vracov Bzenec 

Uherský Ostroh Hodonín Uherské Hradiště Kunovice