ROK 2022:

Změna v ceníku, piercing, i permanentní makeup ! 

 

Leden 2020:

Stále jsem na mateřské dovolené, pracovní dobu mám omezenou na pár hodin týdně. Objednací termíny na permanentní makeup jsou 1-2 měsíce dopředu.

 

Nabízím garantství (funkci odpovědného zástupce pro zřízení živnostenského listu) pro obory manikúra, nehtová modeláž, porušení intergity kůže, permanentní makeup, tetování. 

-------

V ÚNORU 2017 jsem se stala absolventem školení světově uznávaného Mistra Sviatoslava Otchenashe z Estonska. Dle mého je to nejlepší školení pro pokročilé, co může PMU artist absolvovat. Sviatoslav patří mezi nejlepší PMU artisty a školitele na celém světě, má uděleno několik ocenění, odškolil přes 200 školení! Jeho školení je hodně drahé, pro mnoho PMU artistů nedostupné, školení je náročné, nabité spoustou informací. Dlouho, dlouho jsem se chtěla zúčastnit, teď v únoru se mi to podařilo, splnila jsem si svůj velký sen. Po školení Mistra Sviatoslava se práce každého PMU artisty posouvá o level výš. Programem školení bylo VLÁSKOVÉ OBOČÍ (Sviatoslavova unikátní technika kresby) STÍNOVANÉ OBOČÍ (jinde nazývané: pudrové, ombré, stardust....), STÍNOVANÁ OČNÍ LINKA, 3D STÍNOVÁNÍ RTŮ. 

V prodeji u mě, unikátní růstové sérum na řasy HairPLUS

V prodeji dárkové poukazy na Vánoce, narozeniny, pro radost... PERMANENTNÍ MAKEUP, LÍČENÍ, SHELLAC. Možno vyzvednout po domluvě u mě v salonku, nebo lze zaslat i poštou (platba předem na účet). Platnost poukazu je 6 měsíců od zakoupení.